Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

AR-YA EKSANTRİK PRES BASKI VE KALIP İMALATI

2011 Mayıs ayında Deri Organize Sanayi Bölgesi Tuzla / İstanbul’da kurulmuştur. Halen faaliyetlerimizi Tuzla / İstanbul da ki imalathanemizde sürdürmekteyiz. Firmamız Metal Pres Baskı ve her türlü kalıp imalatı sektöründe üretim yapmakta ve bunları iç ve dış piyasaya sunmaktadır.

Müşterilerimizin ilk ve kalıcı tercihi olma gayemiz; sürekli olarak sektörün de en iyisi olma hedefini beraberinde getirmiştir. Bugün bulunduğumuz noktada, tüm dünya geneline yayılmış bir müşteri portföyüne sahip olmak ve bunun giderek yaygınlaşmasını sağlamak gurur vericidir.

Hizmet verdiğimiz bu sektörde müşterilerimizin istek ve beklentilerini, tüm çalışanlarımızın etkin ve eğitimli katılımı ile sürekli olarak daha üst seviyelerde karşılama gayemiz artarak devam etmiş ve edecektir. Bu amaçla tüm karar, uygulama ve hizmet gayemizde; sektörün ve müşterilerimizin beklentileri ile birlikte, sürekli gelişme prensibine inanılması, bulunduğumuz noktanın açıklanmasına yetecektir.

Teknolojiyi, yaratıcılık ve insanın eşsiz becerisiyle buluşturuyoruz. Tamamı Türkiye’de üretilen bu ürünlerimizin tüm dünya geneline yayılmış bir kullanıcı kitlesi olması ürünlerimize olan güvenin bir göstergesidir ve bu bizim için gurur verici… Ve bu gururu bizimle paylaşmanızdan onur duyuyoruz.


KALİTE POLİTİKAMIZ:

Sektörümüzde kalite, paydaş ilişkisi ve memnuniyeti, hız ve güven konularında lider olmaktır. Bunun için ilkelerimiz;

  • Müşterilerimizin değişken taleplerine en hızlı ve doğru cevap vermek
  • Sürekli iyileştirmeye ve eğitime önem vermek
  • Modernize edilmiş iç ve dış ilişkilere sahip olmak
  • Araştırma ve geliştirmeye açık olmak
  • Toplam kalite çalışmalarını sona ermeyen bir faaliyet olarak sürdürmek
  • Teknolojiyi takip etmek ve uygulamak
  • Çevreyi korumak ve kaynakları en verimli şekilde kullanmak

 

Misyon

Kurduğumuz imalat organizasyon içerisindeki şirketler ile otomotiv ve makine sanayi sektörüne ulusal ve uluslar arası piyasalarda metal türevli parçaların üretimleri ile satış hizmetlerini vermekteyiz.

Vizyon

Firmamız otomotiv ve makine sanayi sektörüne ulusal ve uluslar arası piyasalarda metal türevli parçaların üretim ve satış hizmetleri konusunda kalite, fiyat ve teslimat kriterleri ile lider konuma gelmeyi; beyaz eşya, savunma sanayi ve diğer sektörlerde de söz sahibi olmayı amaçlamaktadır.

 Referanslarımız

http://www.aksotomotiv.com/

http://www.baylanwatermeters.com/

http://www.sanel.com.tr/otomotiv.htm